CANAL + to najwyższa jakość rozrywki, która teraz jest jeszcze bliżej Ciebie.

DLACZEGO CANAL+?
Nasza platforma to coś więcej niż zwykła telewizja. W ofercie dostępne są liczne pakiety oraz kanały premium dla każdego. Nie ważne czy interesujesz się gotowaniem, jesteś fanem sportu czy cenisz sobie najlepsze produkcje filmowe bez reklam, u nas znajdziesz to wszystko i wiele więcej w przystępnych cenach. W Canal+ poza telewizją znajdziesz również bogate pakiety na internet bezprzewodowy oraz abonamenty komórkowe.

4K dla wymagających
To najnowsza technologia skierowana do osób, które cenią sobie najwyższą jakość wyświetlanego obrazu. Canal+ udostępnia swoim abonentom możliwość oglądania rozrywki w dedykowanym kanale Canal+4K, na którym emitowane są między innymi najnowsze filmy, seriale oraz wydarzenia sportowe.

Oferta dopasowana do Ciebie
W Canal+ rozumiemy naszych klientów dlatego stworzyliśmy specjalne pakiety, które można wybrać w zależności od swoich potrzeb, a to wszystko w wyjątkowo niskich cenach. Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej jeżeli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci zawsze służą profesjonalnym doradztwem.

TELEWIZJA

Platforma Canal+ to dostawca telewizji satelitarnej oraz pionier w zakresie najnowszych technologii. Nasza bogata oferta zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

INTERNET MOBILNY

Dzięki internetowi mobilnemu możesz być Online gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

TELEFON

W naszej ofercie posiadamy również coś dla miłośników rozmów komórkowych. Przygotowaliśmy wyjątkowe promocje dla naszych nowych abonentów, którzy zdecydują się na zakup nowego numeru lub przeniesienie aktualnego od obecnego operatora.

A może Netflix i relaks?

Canal+ przygotował również coś dla osób, które nie wyobrażają sobie rozrywki bez Netflixa, czyli aplikacji umożliwiającej oglądanie seriali i filmów na żądanie.